Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību un funkcionalitāti. Aicinām iepazīties ar informāciju par šajā vietnē izmantotajām sīkdatnēm.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir sīkas teksta datnes, kuras tīmekļa pārlūkprogramma brīdī, kad lietotājs apmeklē tīmekļa vietni, saglabā lietotāja datorā, mobilajā tālrunī, planšetē vai citā galierīcē, lai identificētu pārlūkprogrammu vai pārlūkprogrammā saglabātu informāciju vai iestatījumus. Tādā veidā ar sīkdatņu palīdzību tīmekļa vietne iegūst spēju saglabāt lietotāja individuālos iestatījumus, atpazīt viņu un atbilstoši reaģēt. Sīkdatņu izmantošanu var atspējot vai ierobežot, taču bez sīkdatnēm nebūs iespējams pilnvērtīgi izmantot visas vietnes funkcijas.

Kādas sīkdatnes un kādiem mērķiem tiek izmantotas?

Tiek izmantotas vairāku veidu sīkdatnes (pastāvīgās un sesijas). Atkarībā no veicamajām funkcijām un izmantošanas mērķa izmantojam Tehniskās jeb noteikti nepieciešamās sīkdatnes un analītiskās sīkdatnes.

Tehniskās jeb noteikti nepieciešamās sīkdatnes.

Šīs sīkdatnes nepieciešamas, lai lietotājs varētu brīvi apmeklēt un pārlūkot tīmekļa vietni un izmantot tās piedāvātās iespējas, tajā skaitā iegūt informāciju par pakalpojumiem, kā arī lai tīmekļa vietne atcerētos, kādām sīkdatnēm, lietotājs ir piekritis. Šīs sīkdatnes identificē lietotāja iekārtu, taču neizpauž lietotāja identitāti, kā arī tās nevāc un neapkopo informāciju. Bez šīm sīkdatnēm tīmekļa vietne nevar pilnvērtīgi darboties, piemēram, sniegt nepieciešamo informāciju vai noskatīties pieprasīto video. Šīs sīkdatnes tiek glabātas lietotāja iekārtā līdz brīdim, kad sīkdatne ir izpildījusi savu funkciju, bet ne ilgāk kā divus gadus. Saskaņā ar informācijas sabiedrības pakalpojumu likumu nepieciešamās sīkdatnes izvietojas automātiski. Ja tomēr, izmantojot pārlūkprogrammu nodrošinātās iespējas, lietotājs izvēlas tās atspējot, jāņem vērā, ka tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi.

Analītiskās sīkdatnes

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā lietotājs lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru lietotājs izvēlas, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā, lai noskaidrotu, kas interesē vietnes lietotājus, un varētu uzlabot vietnes funkcionalitāti, padarīt to ērtāk lietojamu. Analītiskās sīkdatnes identificē tikai iekārtu, taču neizpauž identitāti. Atsevišķos gadījumos dažas analītiskās sīkdatnes mūsu vietā saskaņā ar norādījumiem un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem pārvalda trešās personas, piemēram, Google Inc. izveidotās “Google Analytics” sīkdatnes, kuru mērķis ir tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošana un satura pielāgošana lietotāju vajadzībām. Plašāk par “Google Analytics” pakalpojuma sniegšanas noteikumiem var iepazīties mājaslapā http://www.google.com/analytics/terms/us.html.

Sīkdatņu apstiprināšana un atspēkošana

Apmeklējot vietni, tiek attēlots paziņojums ar informāciju par to, ka tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Lietotājs var piekrist vai atsaukt savu piekrišanu noteikta veida sīkdatņu izmantošanai. Lietotājs var atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Tomēr jāņem vērā, ka, atspējojot nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi.

SIA “ZG Ailes” privātuma politika

Jūsu personas datu pārzinis ir SIA “ZG Ailes” (reģistrēts Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā, reģ. nr. LV43603050418, juridiskā adrese: Ganību iela 88, Jelgava, LV-3007, Latvija, tālrunis +371 27516030, e-pasts info@zgailes.lv), kas izpilda Eiropas Savienības Vispārīgās datu aizsardzības regulas Nr.2016 / 679 prasības Latvijā.

Šī privātuma politika izskaidro, kā SIA “ZG Ailes” apstrādā personas datus, izmantojot uzņēmuma pakalpojumus. Šī politika attiecas uz visa veida personas datu apstrādi, ko SIA “ZG Ailes” ievāc no mājas lapas, e-pastu sarakstes, aplikācijām, logrīkiem, anketām, līgumiem un citiem avotiem.

Kontaktinformācija saziņai par personas datu aizsardzības jautājumiem

Jautājumu gadījumā par personas datu apstrādi, aicinām sazināties, rakstot uz e-pasta adresi info@zgailes.lv.

Personas datu ievākšana un izmantošana

SIA „ZG Ailes” informē, ka norādot savu e-pasta adresi, piekrītat, ka tā tiek iekļauta datu bāzē un uz to var tikt nosūtīti informācija, paziņojumi, atgādinājums par preču pasūtījumiem.

Personas datu apstrādes mērķi

Cenas aprēķināšanai var būt nepieciešami sekojoši personas dati: klienta, klienta kontaktpersonas vārds, uzvārds, tālruņa numurs, e-pasta adrese, objekta adrese.

Līgumā noteikto saistību izpildei un nodrošināšanai var būt nepieciešami sekojoši personas dati: klienta, klienta kontaktpersonas vārds, uzvārds, tālruņa numurs, e-pasta adrese, klienta personas kods, objekta adrese u.c. dati pēc nepieciešamības.

Mārketinga aktivitāšu ietvaros Jums var tikt nosūtīti komerciāli paziņojumi, ielūgumi uz pasākumiem, specializētas reklāmas interneta vietnēs un sociālajos kanālos. Šim nolūkam var būt nepieciešami sekojoši personas dati: klienta un / vai sadarbības partnera kontaktpersonas vārds, uzvārds, telefona numurs, e-pasta adrese.

Šajā Personas datu apstrādes paziņojumā ietvertais datu apstrādes mērķu uzskaitījums nav izsmeļošs, fizisko personu personas dati var tikt apstrādāti arī tādiem, šajā Personas datu apstrādes paziņojumā neminētiem mērķiem.

Piekļuve Jūsu personas datiem

SIA “ZG Ailes” veic attiecīgus pasākumus, lai apstrādātu Jūsu personas datus atbilstoši piemērojamiem tiesību aktiem un nodrošinātu, ka Jūsu personas datiem nepiekļūst trešās personas, kurām nav attiecīga tiesiskā pamata Jūsu personas datu apstrādei.

Personas datu glabāšanas ilgums

SIA “ZG Ailes” personas datus glabā tik ilgi, cik to glabāšana ir nepieciešama atbilstoši attiecīgiem personas datu apstrādes nolūkiem. Izvērtējot personas datu glabāšanas ilgumu, tiek ņemti vērā līgumsaistību izpildes aspekti, kā arī mūsu leģitīmās intereses. Ja Jūsu personas dati noteiktajiem nolūkiem vairs nav nepieciešami, mēs tos dzēsīsim vai iznīcināsim.

Piekļuve saviem datiem un tiesības atsaukt piekrišanu

Datu subjektam ir tiesības pieprasīt personas datu dzēšanu, personas datu apstrādes ierobežošanu, iebilst pret personas datu apstrādi, lūgt personas datu labošanu atbilstoši Regulas noteikumiem. SIA “ZG Ailes” veic saziņu ar datu subjektu, izmantojot datu subjekta norādīto kontaktinformāciju (telefona numuru, e-pasta adresi, adresi).

Ja personas datu apstrāde ir uzsākta un notiek saskaņā ar datu subjekta piekrišanu, datu subjektam ir tiesības to atsaukt, sūtot atsaukumu uz e-pastu: info@zgailes.lv

 

Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā. Atsaucot piekrišanu, nevar tikt pārtraukta datu apstrāde, kuru veic, pamatojoties uz citiem tiesiskajiem pamatiem.

Izmaiņas privātuma politikā

SIA “ZG Ailes” ir tiesības jebkurā brīdī izdarīt izmaiņas, kuras tiek publicētas interneta vietnē www.zgailes.lv