Palodzes PVC ESTETIC

Drukāt
PDF

Mūsu piedāvājumā Jūs atradīsiet iekštelpu palodzes, kuras tiek izgatavotas no augstas kvalitātes PVC, kas ir aplīmētas ar CPL laminātu. Augsta izpildes kvalitāte un materiāla izturība, padara palodzes par  harmonisku, estētiski modernu interjera apdares materiālu.

Gluda un viendabīga virsma ļauj viegli uzturēt tīrību un raksturojas ar augstu izturību pret mitrumu, traipiem, ķīmiskām vielām, invazīviem tīrīšanas līdzekļiem, skrāpējumiem un temperatūras ietekmes deformācijām.
Palodžu profils nodrošina konstrukcijai pietiekamu cietību. Kravu pārvadāšanas laikā pareiza un papildus veikta aizsardzība garantē palodžu piegādi to izgatavošanas kvalitātē.

PVC ESTETIC palodzes ir pieejamas šādos platumos: 150, 200, 250, 300 mm un līdz 5,70 m garumā. Piedāvātās krāsas: balta un "marmora".
PVC palodzes ir būtisks interjera elements, kā arī pasvītro to raksturu. Šīs palodzes palielina katra loga estētisko vērtību. Mūsu kompānijas PVC palodzēm ir piešķirti nepieciešamie sertifikāti un tehniskie apstiprinājumi. Kā priekšrocība ir stabila cenu garantija un īstermiņa pasūtījumu izpilde.

         parapet2           parapet1

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai Lasīt vairāk.