Fauga ENERGY PASSIV PVC/Plastikāta logi

Drukāt
PDF

 

Fauga Inoutic Eforte

PVC logi energo pasīvai mājai – FAUGA Energy Passiv

Ražotājs Fauga - Norvēģu kompānija - Norvēģijas logu un durvju ražotāju apvienības biedrs!!

 

  

 

Profilu ražotājs INOUTIC (Vācija) PVC profilus ražo no 1956. gada un neapšaubāmi ir viens no tirgus līderiem šajā nozarē, kurš nosaka nākotnes tendences un viens no pirmajiem ieviešs inovācijas logu sistēmu izstrādē. INOUTIC ir Deceuninck GmbH grupas biedrs. INOUTIC vēsturiskais nosaukums Thyssen Polymer.

 

         Patentētie Fauga Energy Passiv ražojumi ir logu ražošanas nākotne, kuru saviem klientiem piedāvājam jau šodien! Mūsu sadarbības partneris Fauga vieni no pirmajiem sāka ražot pasīvās mājas prasībām atbilstošus logus un to ražošanā ir guvuši lielu pieredzi! Fauga Energy Passiv PVC logi ir logi ar labākajām siltumnoturības īpašībām, kuras tiek sasniegtas neizmantojot tonētos stiklus un papildus profila apsildīšanu, salīdzinot ar citiem konkurentiem, kuriem lai panāktu šādu logu siltumnoturību ir nepieciešams 2 vai vairāk profila kameras aizpildīt ar putām un citiām nevajadzīgām lietām! Tikai 84 mm Vācu sistēma Eforte radīta izmantojot modernākos inženēriskos risinājumus, trīs stiklu pakete ar siltajiem rāmīšiem un argona gāzes pildījumu un mēs varam piedāvāt Jums logu ar labākām siltunoturības īpašībām nekā pieprasāms pēc pasīvās mājas standartiem Uw < 0.8 W/m2K!

         Kopā ar lieliskiem siltumizturības rādītājiem Energy Passiv logi var tikt pilnīgi pielāgoti Jūsu visaugstākajām prasībām! Modernās stiklu līmēšanas tehnoloģijas, kuras lieto tikai Fauga! Izstrādājumi var sasniegt līdz pat 2,6 m augstumu! Vēloties papildus skaņas izolāciju vai drošību ir iespēja šajos logos iestiklot līdz pat 56 mm biezu stikla paketi! Neierobežota formas izvēle un 40 dažādas krāsas palīdzēs Jums piemērot Energy Passiv logus jebkādos arhitektūras risinājumos!

 

       Tehniskie dati

 

  • 84 mm 6 kameru Vācu sistēma Inoutic Eforte - sīkāk par profilu www.inoutic.de
  • A klases pirmreizējs plastiks un nerūsējoša tērauda stiegrojums
  • Trīs rāmja blīvēšanas starplikas, ražotas no dažādiem materiāliem
  • Unikāls rāmja siltumvadības koeficients Uf= 0.95 W/m2K
  • Iestiklošana līdz 56 mm: 2 vai 3 stiklu paketes ar alumīnija vai siltajiem rāmīšiem
  • Telpa starp stikliem pildīta ar argona gāzi ~92%
  • Īpašas konstrukcijas lāsenis ar divām atbalsta vietām aizsardzībai no ielaušanās
  • Skaņas izolācija līdz 47dB (5. Skaņas izolācijas klase)
  • Moderna stikla paketes ielīmēšanas rāmī tehnoloģija nodrošina īpašu izturību un drošību 
  • Garantija 5 gadi                                                               

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai Lasīt vairāk.