Aksesuāri

Drukāt
PDF

Rokturi:

Mēs piedāvājam dažādu formu, veidu, kā arī plašu krāsu gammu logu rokturus. Rokturus iespējams aprīkot ar papildus aizvēršanas atslēdziņu vai pogu. Rokturi ir pieejami šādās krāsās: balts, brūns, zelta.

Rokturu satveršanas daļa ir izgatavota no alumīnija, magnija un plastmasas.

 

Standarta rokturis
balts, zelta, brūns

Rokturis ar spiedogu
balts, zelta, brūns

Rokturis ar atslēgu
balts, zelta, brūns

Divpusējs rokturis ar plāksni
logam Avantgarde 7000 (brūns)
Divpusējs rokturis ar plāksni
logam Avantgarde 7000 (balts)

Pieejamās krāsas:

zelta ozols mahagonijs rieksts šokolādes brūns
tumšs ozols gaiši pelēks tumši pelēks

Mitruma regulējamais gaisa ventilācijas difuzors (EMM)


Vienkāršs un efektīvs risinājums

Vispopulārākais no visiem mitruma regulējamajiem gaisa ventilācijas difuzoriem. Pieejams ar divu veidu plūsmām un trijās dažādās krāsās. Estētisks dizains un darbības drošums ir devuši to, ka difuzors EMM kļuvis par vispopulārāko produktu AERECO. Kopā ar akustisko vainagu nodrošina skaņas izolāciju 37 dB līmenī.


Mitruma jutīgs: plūsmas izmaiņa atkarīga no relatīvā gaisa mitruma telpās.


Skaņas izolācija: līdz Dn,e,w = 37 dB ar piederumiem.


Viegla apkope: nav nepieciešama korekcija, pietiekami katru gadu iztīrīt ar putekļsūcēju.


Iespēja strādāt divās pozīcijās - gan vertikālā, gan diagonālā plūsmā.Pielāgots vajadzībām

EMM difuzors var darboties divos stāvokļos, atkarībā no piestiprināšanas veida logam. Gaisa plūsma var tikt vērsta vertikāli vai pa diagonāli.

Difuzora pusvirus uzstādīšana ar rokām

EMM difuzori var būt aprīkoti ar iespēju, bloķēt gaisa plūsmu ar rokām.

Pusvirus noregulēts difuzors, ļauj pievadīt minimālu gaisa padevi. Šo stāvokli ieteicams izmantot tikai pie nelabvēlīgiem laika apstākļiem.

 

Spiediena difuzors  


VENTAIR II TRDn difuzors (jeb logu ventilācijas sistēma) ir spiediena difuzors, kas tiek kontrolēts ar diferenciāliem spiedieniem. To izmanto, lai pastāvīgi un pareizā daudzumā pievadītu svaigo gaisu telpām. Gaisa spiediena automātiskā kontrole stabilizē gaisa plūsmu, novērš pārmērīgu gaisa apmaiņu aukstā un vējainā laikā. Ļauj īstenot kontrolētas ventilācijas koncepciju, nodrošina komfortu un veselīgu iekštelpu klimatu, vienlaikus ietaupot siltumenerģiju. Šo difuzoru izmanto telpās ar mehānisku vai piespiedu gaisa ventilāciju.

Produkta apraksts

VENTAIR spiediena difuzori ir aprīkoti ar automātisko darbības plūsmas kontroli kas reaģē uz spiedienu starpību. Pateicoties tam, gaisa plūsmas daudzums ir konstants, neatkarīgs no laika apstākļiem (vēja, sala). Turklāt, papildus ļauj to regulēt ar rokām jeb manuāli, līdz pilnīgai aizvēršanai ieskaitot. Šie difuzori pieder pie cauruļveida difuzoru grupas, kuri tiek uzstādīti augšējā, horizontālā profila dizainu logiem. Tie sastāv no diviem elementiem - gaisa ieplūdes, kas uzstādīts uz ārpusi, un regulatora (jeb kontroliera), kas uzstādīts iekšpusē logam. Šie elementi ir savienoti ar spraugu, kas izveidota logu profilos un kura veicina gaisa cirkulāciju.

 


Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai Lasīt vairāk.