Terases durvis PVC/Plastikāta durvis

Drukāt
PDF

 

    Mūsu piedāvātās terases durvis izskatās patiešām iespaidīgi. Šīs durvis lieliski izgreznos Jūsu privātmāju un darīs Jūs lepnus ik reizi, kad Jūs tās vērsiet, lai dotos uz savu terasi vai piemājas ziedu dārzu. Mūsu piedāvātās terases durvis lieliski noderēs arī restorānu un bāru īpašniekiem un protams arī viesnīcām, un SPA zonām. Ēkas fasādei tās piešķir modernu izskatu. Terases durvis ir pilnībā atveramas un tās apvieno ēku ar pagalma vai terasi. Īpaši stingri profili nodrošina konstrukcijas stabilitāti un nevainojamu darbību. Ritenīši ar gultņiem palīdz viegli atvērt arī ļoti lielu izmēru konstrukcijas.

Mūsu piedāvātās terases durvis tiek izgatavotas no īpaši silta, izturīga un moderna Vācu firmu BRUGMANN vai INOUTIC profila (www.inoutic.de).

Paceļamas - bīdāmas durvis (PSK)

Durvju vērtne kustas paralēli fiksētajai daļai. Verot vērtni, tā tiek pacelta uz ritenīšiem ar gultņiem, tāpēc kustas ļoti lēnām un viegli. Aizverot vērtne nolaižas un hermitiski piespiežas pie rāmja. Atvērtu vērtni var fiksēt jebkurā stāvoklī. Durvis var arī aizslēgt, atstājot tās nedaudz pavērtas vēdināšanai.

Maksimālais konstrukcijas izmērs - līdz pat 6 x 2,4 m.                                                                                 

Paralēli bīdāmas - atveramas durvis (HS)

Durvis var tikt atvērtas, tās bīdot vai atverot vēdināšanai. Aizverot vērtni, arī nekustīgā daļa atrodas vienā plaknē. Atverot vērtni, tā tiek atvilkta un pabīdīta sānis. Durvis ir iespējams aizslēgt, kā arī var iemontēt papildu elementus aizsardzībai pret ielaušanos. Bīdāmās vērtnes platums - līdz 1,5 m.

Durvju slieksnis ir tik tikko 19 mm augsts, tāpēc tas vispār netraucē pārvietoties arī pavisam maziem bērniem, kā arī pārvietot invalīdu ratiņus.

Maksimālais konstrukcijas izmērs - 4 x 2,3 m.

               

 

Salokāmās durvis

Salokāmās durvis pilnībā atver telpu, nav nekādu sadalošo vai nekustīgo daļu. Durvis var izveidot no vairākām vērtnēm. Ja ir trīs līdz septiņi elementi, viena vērtne var kalpot caurstaigāšanai un neatkarīgi no pārējām var būt atverama vai aizverama. Durvis ir iespējams aizslēgt.

Maksimālais konstrukcijas izmērs - 4 x 2,3 m.

                     

 

                             

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai Lasīt vairāk.