Par mums

Drukāt
PDF

Ar lielāko prieku sveicam Jūs, mūsu uzņēmuma mājas lapā. Mūsu uzņēmuma galvenie darbības virzieni ir koka, PVC un alumīnija logu un durvju, kā arī sekciju vārtu tirdzniecība, montāža un garantijas apkalpošana. Mēs sadarbojamies ar vieniem no lielākajiem PVC, koka un alumīnija logu un durvju ražotājiem Eiropā un piedāvājam viņu produkciju Baltijas valstīs. Mūsu piedāvātajos PVC izstrādājumos tiek izmantoti tikai un vienīgi Vācu firmu INOUTIC GmbH, Brugmann un Aluplast 5 un 6 kameru profili, kuri visi atbilst kvalitātes augstākajām prasībām. Arī koka logus un durvis piedāvājam dažādās versijās: vācu tipa logi (veras uz iekšu), skandināvu tipa logus (veras uz āru), angļu tipa logus (giljotīnas tipa "sash windows"). Piedāvājam arī alumīnija konstrukcijas gan iekštelpām, gan logus un ārdurvis. Visos mūsu piedāvātajos produktos tiek izmantota Vācu firmu ROTO, SIEGENIA AUBI, G-U vai Austriešu firmas MACO furnitūra un stikla paketes tiek ražotas no tādu pasaulē zināmu firmu kā Guardian, Saint Gobain, Euroglas stikliem, kuri atbilst visaugstākajiem termoizolācijas parametriem. Piedāvājam arī sekciju vārtus un iekraušanas sistēmas, kā privātajiem klientiem, tā zemnieku saimniecībām un loģistikas centriem. Vārti tiek izgatavoti no vācu firmas Teckentrup vai Itāļu firmas Italpannelli sekciju paneļiem un tiek aprīkoti ar Holandiešu firmas Flexiforce furnitūru. Mūsu piedāvātie produkti ir atzīti visā Eiropā un ir saņēmuši starptautisko CE marķējumu, kas apliecina uzņēmuma produktu atbilstību ES Direktīvu būtiskām prasībām.

Mūsu uzņēmuma profesionālā komanda, nu jau septīto gadu, ar lielāko prieku sniegs Jums nepieciešamās konsultācijas, izstrādās labāko iespējamo piedāvājumu, veiks logu, durvju un vārtu montāžu, kā arī veiks garantijas apkopes un remontus, ja tas būs nepieciešams.

Mūsu vērtības – kompetenti risinājumi, visaugstākā kvalitāte, precizitāte, estētiskums, gaume, apmierināts klients, tāpēc mēs pievēršam lielu uzmanību produkta kvalitātei un savu darbinieku apmācībai.

Esam priecīgi strādāt gan individuālo pasūtītāju, gan būvfirmu labā, gan piedalīties nekustamo īpašumu attīstītāju projektos, gan tirdzniecības uzņēmumu sortimenta dažādošanā.

 


Ceram uz veiksmīgu sadarbību!!!

       

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai Lasīt vairāk.