Koka logi

Drukāt
PDF

 

         Logi ir viens no svarīgākajiem elementiem jebkurā mājoklī. No to dizaina ir atkarīgs, cik Jūsu mājoklis būs skaists, silts un omulīgs. Koka logus parasti izvēlas cilvēki, kuriem patīk dabīgas lietas, un viņiem ir svarīgas šī materiāla priekšrocības. Būtiskākās no tām ir siltums un ekoloģiskums. Kokam ir arī ļoti plašas faktūras un dizaina iespējas, kuras var pieskaņot jebkuram interjeram.

Mūsu piedāvātie koka logi ir augstākās kvalitātes un tie tiek ražoti no ekoloģiski tīra materiāla, izmantojot vismodernākās tehnoloģijas.

Mūsdienās ražoto koka logu estētiskā kvalitāte ir tikpat augsta, kā to priekšgājējiem, tomēr pārējās īpašības – siltums, trokšņu necaurlaidība, lietošanas ērtums, izturība, drošība  ir nesalīdzināmi pārākas. Izmantojot mūsdienu līmes, lakas, furnitūras un ražošanas procesa iespējas, koka logi ir kļuvuši izturīgi, vizuāli daudzveidīgi un pievilcīgi.

Koka logu ražošanā tiek izmantota radiāli zāģēta līmētā koksne – mūsu piedāvātie IV-68, IV-92, Nord line Pasive un Angļu (sash windows) sistēmās ražotie koka logi, tiek izgatavoti no trīskārt  līmētām lamelēm (sagatavēm), bez zarojuma, tā nodrošinot augstu izturību pret atmosfēras un cita veida ietekmi. Zāģējuma vietas salīmētas pielietojot zobtapu savienojumu ar divkomponentu polivinilacetāta līmi. Tehnoloģiski pareizi piemeklētas sagataves samazina koksnes iekšējo spriegumu un mitruma absorbciju. Tas nodrošina loga izmēru un formas nemainīgumu.

Logu veramās daļas blīvēšana tiek nodrošināta ar  firmas "Deventer" blīvgumijām, kas ir noturīgas pret atmosfēras iedarbību, saglabā savas elastīgās īpašības gan lielā salā, gan karstumā, noturīgi pret UV starojumu, nereaģē ar krāsām un lakām.

Logi tiek apstrādāti ar somu firmas TEKNOS krāsām, beicēm un lakām uz ūdens bāzes.

 

Piedāvājam arī koka ugunsdrošos logus (Ugunsdrošības klase EI30)

 

 

  

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai Lasīt vairāk.