Koka durvis - koka ārdurvis

Drukāt
PDF

 

Durvis katrā mājoklī pilda ne tikai praktiskās funkcijas, nodrošinot nokļūšanu no vienas telpas citā, bet ir arī dekoratīvs elements interjerā, kas palīdz radīt mājīgumu, tāpēc mūsu piedāvātajām ārdurvīm, mēs pievēršam uzmanību ne tikai praktiskām īpašībām: stiprībai, izturībai, skaņas izolācijai, bet arī estētiskajām īpašībām un dizainam. Mums ir svarīgi, lai Jūs ne tikai justos droši aiz mūsu ārdurvīm, bet arī ik reizi, kad Jūsu roka un skats ar tām sastopas, Jūs pārņem patīkamas sajūtas!

Mēs piedāvājam augstākās kvalitātes, Eiropas standartiem atbilstošas durvis. Durvju biezumi kārbai un vērtnei 68 vai 92 mm. Durvju izgatavošanā izmantojam principu - koka rāmis, kuram pa vidu ir stikla vai koka pildījums. Mēs piedāvājam izgatavot durvis no priedes, ozola u.c. materiāliem, kuri Jums iet pie sirds un ir atbilstoši ārdurvju izgatavošanai. Durvis var tikt izgatavotas vienviru, divviru, gludas, stiklotas, vai arī ar pildiņiem. Durvis var tikt iebeicētas dažādos toņos. Durvju lakošanai vai krāsošanai mēs izmantojam profesionālus, augstākās kvalitātes materiālus. Piedāvājam dažādu stikla pakešu izvēli, kas dod iespēju mainīt skaņas izolāciju un uzlabot konstrukcijas U vērtību.

Ārējo durvju vērtnē un kārbā tiek iestrādātas blīvgumijas, kuras garantē skaņas un siltuma izolāciju, kā arī nodrošina klusu durvju aizvēršanos.

Mūsu piedāvātās durvis tiek aprīkotas ar augstākās kvalitātes Vācu firmas KFV un Dr.Hahn furnitūru, 3-punktu slēdzeni, BAKA2D vai BAKA3D eņģēm, kā arī pēc izvēles ar alumīnija slieksni.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai Lasīt vairāk.