Flashings - Jumta logu pieslēgums

Drukāt
PDF

Flashings (blīvējošais jumta pieslēgums):

Blīvējošais pieslēgums ir integrēta sastāvdaļa, kas domāta pareizai loga uzstādīšanai jumta plaknē. Tas blīvi noslēdz logu un aizsargā no atmosfēras ietekmes, nodrošina lietus un sniega kušanas ūdeņu neiekļūšanu loga un jumta pieslēgumu vietās, kā arī aizsargā no vēja. Pieslēgumi līdzīgi kā loga apšuvums ir izgatavoti no 3105 H42 markas lokšņu alumīnija un ir pieejami sekojošās krāsās – RAL standarta 8019, kā arī RAL nestandarta 7043.

Par būtisku priekšrocību tiek uzskatīts „Skylight" jumta logu inovatīvais blīvējošo pieslēgumu savienojums ar loga rāmi. Pateicoties augšējajai pieslēguma ielocei speciālajā rāmja kanālā un noslēdzot savienojumu ar blīvi, mēs pilnībā izslēdzam jebkāda lietus un it sevišķi guloša, kūstoša sniega ūdeņu iekļūšanu pieslēguma vietās un telpās.

             

 

„Skylight Premium" logi pieejami ar divu veidu pieslēgumiem:

 

  • F – pieslēgums viļņveida jumtiem (piem. māla vai metāla dakstiņi);
  • P – pieslēgums gludiem jumtiem (piem. bituma jumti);
  • M – moduļu pieslēgums; MP – moduļu pieslēgums gludiem jumtiem; MF – moduļu pieslēgums viļņveida jumtiem*

*speciāli pieslēgumi dod iespēju montēt vairāku logus blakus vai vienu virs otra.

 

Pieslēgums viļņveida jumtam „F"

 

Pieslēgums viļņveida jumtam, dod iespēju veiksmīgi iestrādāt jumta logu profilētā jumta segumā (māla vai metāla dakstiņš, bitumena viļņotās jumta loksnes utt.). Pateicoties elastīgam elementam pieslēguma apakšējā daļā (1), iespējams lieliski savienot logu ar jumta segumu un novadīt lietus un sniega kušanas ūdeņus no pieslēguma tieši uz jumta seguma. Cipari uz pieslēguma attēla, atbilst detaļu montēšanas secībai.

        

 

Pieslēgums līdzenam – gludam jumtam „P"

 

Pieslēgums līdzenam jumtam, dod iespēju veiksmīgi iestrādāt jumta logu jumtā ar līdzenu segumu, tādu kā gludais bituma jumta segums, bituma dakstiņi utt. Pieslēguma apakšējā daļa bez elastīgā elementa.

       

 

Moduļveida pieslēgums „M"

 

Moduļveida pieslēgums, dod iespēju veiksmīgi iestrādāt jumta plaknē vairākus logus blakus vai vienu virs otra. Izvēloties moduļveida pieslēgumu, jāņem vērā attālums starp jumta spārēm, lai izvērtētu optimālāko iespēju logu iestrādāšanai jumtā.

         

                                

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai Lasīt vairāk.