Iekšdurvis

Drukāt
PDF


         Mūsu kompānija, ZG Ailes SIA, piedāvā Jums iegādāties dažādu tipu Latvijā un Baltkrievijā ražotas, augstas kvalitātes iekšdurvis par ļoti pievilcīgām cenām!

Iegādājoties 5 un vairāk durvis mēs Jums piedāvāsim elastīgu atlaižu sistēmu!

Lai uzzinātu šo durvju un citu produktu cenas, lūdzam Jūs sazināties ar mums un mēs ar lielāko prieku sniegsim Jums nepieciešamo informāciju!


 

       Finierētas iekšdurvis - cena sākot no 115,90 EUR (cenā iekļauta vērtne, kārba, slēdzenes mehānisms, universālas eņģes, blīvgumija, iepakojums)

Augstas kvalitātes finierētas starpistabu durvis! Finierētās durvis tiek ražotas no augstas kvalitātes priedes masīvkoka, pārklātas ar dabīgu koka finierējumu un lakas kārtu. Durvis tiek komplektētas ar kvalitatīvām masīvkoka kārbām, kas spēs izturēs arī intensīvu durvju izmantošanu.

  •    Durvju bloka ārējie izmēri: 660, 760, 860, 960 x 2030 x 75 mm (kārba)
  •    Visiem modeļiem pieejamas dažādas krāsas
  •    Papildus iespējams iegādāties kārbas paplašinātājus, aplodas, slieksni.

          

          
       

                                       

  

       EKO FINIERA iekšdurvis - cena sākot no 67,90 eur (cenā iekļauta vērtne, kārba, slēdzenes mehānisms, universālas eņģes, blīvgumija, iepakojums)

EKO finierējums - visjaunākais augstākās kvalitātes ekoloģisks, elastīgs materiāls, kas izceļas ar augstu tehnisko un estētisko raksturojumu. Uz plastika bāzes veikta daudzkārtaina dekoratīvā segšana ar īpašu impregnēšanu. Durvis tiek komplektētas ar kvalitatīvām masīvkoka kārbām, kas spēs izturēs arī intensīvu durvju izmantošanu.

  •   Durvju bloka ārējie izmēri: 650, 750, 850, 950 x 2030 x 70, 75, 80 (kārba)
  •   Visiem modeļiem pieejamas dažādas krāsas
  •   Papildus iespējams iegādāties kārbas paplašinātājus, aplodas, slieksni.

          

          

            

                             

 

          Laminētas iekšdurvis - cena sākot no 49,95 eur (cenā iekļauta vērtne, kārba, slēdzenes mehānisms, universālās eņģes, blīvgumija, iepakojums)

Laminētās starpistabu durvis pārsvarā ir vieglās konstrukcijas durvis. Šīs durvis viennozīmīgi iepriecinās ar zemo cenu. Lētas, bet nebūt ne sliktas iekšdurvis. Laminētās durvis tiek ražotas koka karkasu pildot ar MDF šūnu materiālu un pārklājot ar laminātu. Atkarībā no modeļa durvis tiek komplektētas ar MDF vai līmēta koka kārbām (pārsvarā MDF). Dažiem no modeļiem pieejama vērtne ar pārfalci.

  • Durvju bloka ārējie izmēri: dažādi, lai noskaidrotu sazinieties ar mums!  
  • Visiem modeļiem pieejamas dažādas krāsas
  • Papildus iespējams iegādāties kārbas paplašinātājus, aplodas, slieksni.

                                                                                               

      

             

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai Lasīt vairāk.